O firmie

 

Przedsiębiorstwo Ankor  to rodzinna firma istniejąca od 1992 roku z bogatą tradycją produkcji przetworów warzywno- mięsnych. Siedziba firmy znajduję się w malowniczej miejscowości Róża w dogodnej logistycznie  lokalizacji.

O firmie

Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród konsumentów przede wszystkim ze względu na utrzymywaną wysoką jakość oraz walory smakowe. Proces produkcji jak i składniki w nim wykorzystywane są poddane ścisłej kontroli zgodnie z systemem zarządzania i bezpieczeństwa żywności HACCP. Jako polski producent, stosujemy wyłącznie surowce polskiego pochodzenia o wysokiej, starannie wyselekcjonowanej jakości. Zakład posiada rozbudowany i nowoczesny park maszynowy do przetwórstwa spożywczego.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki asortyment tradycyjnych dań gotowych, produktów premium, konserw mięsnych w słoikach, a także pasztetów. W ostatnich latach powiększyliśmy asortyment o ofertę tradycyjnych sałatek warzywnych.

Poszerzamy i stabilizujemy krąg stałych odbiorców krajowych i zagranicznych. Jednocześnie jesteśmy otwarci na różne formy współpracy handlowej i realizacji zamówień pod indywidualne potrzeby klienta.
Posiadamy własne zaplecze logistyczne, co zapewnia możliwość skutecznej i szybkiej realizacji zamówień.

Współpracując z nami, na każdym etapie - od zamówienia do realizacji - gwarantujemy naszym Klientom miły i fachowy personel.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia